9 груд. 2016 р.

В Овруцькому районі рятувальники нагадали рибалкам правила безпечної поведінки взимку

1.JPGЗ метою попередження загибелі та травмування людей на водних об’єктах, 8 грудня працівники Овруцького районного відділу Управління ДСНС в області провели профілактичне рейд місць зимової риболовлі поблизу села Тхорин Овруцького району.
Проведення заходу саме на території даного сільського ставка перш за все спричинене тим, що рік тому тут мало не втопилась дитина.
З населенням, яке перебувало на водоймі, рятувальники провели роз'яснювальні бесіди щодо необхідності дотримання правил безпечної поведінки на льоду. Крім того людям роздали листівки з рекомендаціями, як поводитись, перебуваючи на кризі, та що робити у випадку, коли людина провалилася під лід.
Також місцевим жителям та рибалкам рятувальники умовно продемонстрували декілька способів порятунку потерпілого, що опинився у крижаній воді.
За результатами проведеного заходу з’ясувалось, що багато рибалок щодня виходять на водойму і при цьому взагалі не дбають про особисту безпеку. На жаль, не на кожному ставку чи річці є рятувальна станція, й не кожному пощастить мати поруч професійного рятувальника під час перебуванні на кризі.
У зв'язку з цим працівники ДСНС, спілкуючись із рибалками, звертають їхню увагу на тому, що безпечного льоду не існує. На багатьох водоймах теплі течії підмивають кригу знизу, тому вихід на такий лід, особливо на незнайомому водоймищі, може бути вкрай небезпечним.

3.jpg2.jpg

УДСНС України
у Житомирській області
Попередня новина
Наступна новина