15 груд. 2016 р.

КОРОСТЕНСЬКІ ПОЛІЦЕЙСЬКІ ВИКРИЛИ ГРАБІЖНИКА


Працівники кримінальної поліції встановили, що до пограбування 69-річного пенсіонера причетний 32-річний житель райцентру. Розпочато досудове розслідування.
13 грудня до Коростенського відділу поліції звернувся місцевий житель із заявою про пограбування. Пенсіонер розповів, що наприкінці листопада до його будинку зайшов малознайомий чоловік, та силоміць відібрав 850 гривень його заощаджень. Заявник вказав поліцейським прикмети та можливе прізвище грабіжника.
Правоохоронці з’ясували, що до вчинення кримінального правопорушення причетний раніше судимий 32-річний коростенець. Чоловік у скоєному зізнався. 
Нині триває досудове розслідування за ст. 186 (Грабіж) Кримінального кодексу України. Чоловікові загрожує від 4 до 6 років позбавлення волі.
Шановні громадяни! Не забувайте вчасно подбати про безпеку свого майна. Намагайтеся зберігати цінні речі у недоступних для сторонніх осіб місцях, не запрошуйте малознайомих людей у власні помешкання. 
Обов’язково зачиняйте двері та вікна осель, навіть якщо виходите з дому на нетривалий час. Використовуйте сучасні технічні засоби, які дозволяють надійно захистити майно від зазіхань зловмисників.
Джерело: npu.gov.ua
Попередня новина
Наступна новина