6 груд. 2016 р.

В Коростенському районі працівники ДСНС навчають селян безпечному поводженню у побуті

PB250036.JPGЗ приходом найхолоднішої пори року як правило збільшується кількість пожеж у житловому секторі. А це тягне за собою можливі травмування та загибель людей. З початку року на території області виникло 2760 загорянь, внаслідок яких загинуло 78 осіб. Лише за минулий тиждень на території області виникла 31 пожежа. Під час гасіння виявлено 3 загиблі особи.
З метою попередження виникнення пожеж та загибелі людей на них, 5 грудня рятувальники спільно із представниками відділу з питань цивільного захисту Коростенської районної державної адміністрації та фахівцями соціальних служб провели рейд у житловому секторі села Васьковичі Васьковицької сільської ради.
Під час заходу рейдовики відвідали понад 50 громадян, в першу чергу так званої групу ризику – багатодітні сім’ї, самотні люди, пенсіонери, інваліди, особи, що зловживають алкоголем. Найчастіше, саме в помешканнях цієї категорії людей виникають пожежі. Населенню розповіли про правила пожежної безпеки в побуті та роздали профілактичні листівки із правилами безпеки.
Коростенські рятувальники ще раз нагадують – щоб уникнути пожежі в оселі потрібно дотримуватися елементарних правил пожежної безпеки. Перш за все треба утримувати в справному стані електромережу, електричні прилади, прилади опалення і дотримуватися заходів безпеки при їх експлуатації. Виконувати заходи безпеки при користуванні пічними, газовими приладами та електроприладами. Однією з причин виникнення пожежі є людський фактор, а саме паління в стані алкогольного сп’яніння та необережне поводження з вогнем. Пам’ятайте, якщо Ви не будете ігнорувати та відповідально віднесетеся до дотримання правил безпечної життєдіяльності, то збережете свою оселю та особисте життя.
PB250030.JPG
Попередня новина
Наступна новина