27 груд. 2016 р.

У Малині турнір з вільної боротьби "Крок до Олімпу" зібрав 160 учасників

25 грудня, під патронатом Національного Олімпійського комітету України за підтримки Малинської міської ради в залі Малинської ДЮСШ був проведений V ювілейний Всеукраїнський турнір з вільної боротьби "Крок до Олімпу" на призи срібного призера XXX Олімпійських Ігор Валерія Андрійцева серед юнаків та дівчат 2003-2005 рр.н..
Участь у змаганнях прийняло понад 160 учасників, які представляли такі міста, як Малин, Коростень, Олевськ, Новоград-Волинський, Радомишль, Бердичів, Пісківка (Київська область), Українка (Київська область), Хмельницький, Одеса, Рокитне (Рівненська область) та Краматорськ.
Учасники показали високій рівень підготовленості, за що кращі спортсмени були нагородженні кубками, медалями та грамотами та цінними подарунками, а також кожний учасник змагань отримав новорічні солодкі подарунки від організаторів змагань.
За результатами змагань учні Малинської ДЮСШ здобули 8 медалей різного гатунку. Серед дівчат у ваговій категорії до 44 кг чемпіонками стали Слободенюк Вікторія та Кнотько Карина (до 37 кг). ІІ місце у вазі до 44 кг здобула Петренко Тетяна. У ваговій категорії до 28 кг ІІ місце зайняла Рашкевич Лілія та ІІІ місце Майстер Марія. Бронзову нагороду виборола Кондратенко Анастасія у вазі до 34 кг. Серед юнаків срібними призерами у ваговій категорії до 29 кг став Кульбашний Максим та Рихальський Станіслав до 75 кг.
Також по закінченню змагань приз глядацьких симпатій отримав учень Малинської ДЮСШ Федорчук Єлісей, а у номінації «За волю до перемоги» була нагороджена Слободенюк Вікторія. Готували чемпіонів та призерів змагань тренери: Ткачук Олександр Миколайович, Федорчук Олексій Євгенович та Осипенко Валерій Григорович.
На змаганнях були присутні почесні гості: срібний призер ХХХ Олімпійських ігор у Лондоні, заслужений майстер спорту України, кандидат наук з фізичного виховання і спорту України - Валерій Андрійцев; директор Навчально-наукового інституту спеціальної фізичної і бойової підготовки та реабілітації Університету державної фіскальної служби України, кандидат педагогічних наук, кандидат наук з фізичного виховання та спорту, професор, заслужений працівник фізичної культури і с http://infomalin.bizпорту України, заслужений тренер України - Малинський Ігор Йосипович; радник директора Навчально-наукового інституту спеціальної фізичної і бойової підготовки та реабілітації Університету державної фіскальної служби України, магістр державного управління, почесний професор, заслужений працівник фізичної культури і спорту України, член Національного олімпійського комітету України - Куроченко Іван Панасович; головний суддя змагань, президент Асоціації спортивної боротьби Житомирської області, заслужений працівник фізичної культури і спорту України - Ткачук Олександр Миколайович; Заслужений тренер України, почесний громадянин м. Малина, перший тренер Валерія Андрійцева - Задорожний Анатолій Олександрович; депутат міської ради, почесний президент клубу СК «Малин» - Мороз Віталій Вікторович; Народний депутат України - Дзюблик Павло Володимирович; директор ТОВ «Малин Метал» Гаєвський Вячеслав Леонідович; генеральний секретар Асоціації спортивної боротьби Житомирської області - Власенко Марія Петрівна, тренер молодіжної збірної України з вільної боротьби, майстер спорту міжнародного класу з вільної боротьби – Білокопитий Віктор; заслужений тренер України - Тарадай Микола Петрович; заступник міського голови - Сніцаренко Леся Андріївна; начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту - Раченко Валентина Володимирівна; батько Валерія Андрійцева, депутат Малинської міської ради - Андрійцев Олександр Миколайович.
Джерело:infomalin.biz

Попередня новина
Наступна новина