17 груд. 2016 р.

12 нових шкільних автобусів – подарунок дітям Житомирщини до Дня Святого Миколая.

16 грудня, напередодні Дня Святого Миколая, райони та ОТГ Житомирщини отримали 12 нових шкільних автобусів.

Вже з понеділка вони радуватимуть учнів у Коростенському, Овруцькому, Чуднівському, Бердичівському, Житомирському, Коростишівському, Малинському, Попільнянському районах та Новоборівській, Тетерівській, Вишевицькій, Потіївській об’єднаних територіальних громадах.

Урочисто передали ключі від нових автобусів голова облдержадміністрації Ігор Гундич, голова обласної ради Володимир Ширма, заступник голови ОДА Ярослав Лагута, начальник управління освіти і науки ОДА Вадим Калінін.

«У переддень Святого Миколая ми показуємо гарний приклад співпраці влади і громади. 4 автобуси отримують сьогодні ОТГ. Вони спроможні знайти у своїх бюджетах кошти на такі потреби. Це ще раз підтверджує їх самодостатність», – зазначив голова Житомирської ОДА Ігор Гундич.

Автобуси придбані на умовах співфінансування – 70% державної субвенції і 30% із місцевого бюджету, вартістю 1 млн 590 тис. грн кожен.

Цьогоріч Житомирщина придбала 22 шкільні автобуси. 14 з них вже надійшли (12 їдуть до районів сьогодні, 2 – вчора і позавчора). Решта 8 будуть отримані до 20 грудня.

Ігор Гундич разом з керівництвом Тетерівської ОТГ, батьками, та журналістами випробували комфортність нового автобусу. По дорозі зустріли також Святого Миколая, якого привезли на новому автобусі на радість дітям Тетерівської школи.

Довідково:

На Житомирщині загалом підвозяться 13 тис. 875 учнів та вчителі до 409 навчальних закладів. У наявності 220 шкільних автобусів (+ 22 нових цього року), якими до шкіл доставляється 11 539 учнів. Крім того, відділи освіти орендують 16 автобусів, а також забезпечують підвіз 150 рейсовими автобусами.
Джерело: Житомирська ОДА
Попередня новина
Наступна новина