9 лист. 2016 р.

Чий мер найдорожчий: Коростень, Новоград, Бердичів, Малин

Попри сюрпризи, які приховують у собі декларації народних депутатів та очільників обласних установ, чимало цікавого таять у собі і фінансові документи інших суб’єктів декларування. Проаналізувавши статки голів найбільших районних центрів області.  Одже:Коростенський міський голова Володимир Москаленко за свої кілька мерських каденцій встиг обжитися чималими статками. Окрім квартири площею 65,7 кв.м. коростенський мер розпоряджається будинком доньки площею 280,9 кв.м та двома земельними ділянками загальною площею понад 28 соток. Задекларував Москаленко і автомобіль “Volkswagen Touareg”. Минулорічні заробітки мера Коростеня становить зарплата у 119 тис. 495 грн, пенсія у 24 тис. 049 грн та майже 22 тис. грн процентів депозиту. На банківських рахунках Володимира Москаленка 4 тис. 472 доларів та майже 260 тис. грн. Вказав міський голова також страхування на 10 тис. доларів та готівку на 10 тис. доларів та 10 тис. грн.


Міський голова Новограда-Волинського Віктор Весельський задекларував зарплату у 113 тис. 095 грн. При цьому всьому посадовець має елітну квартиру площею 160,5 кв.м у столиці, три ділянки загальною площею майже 1,5 га у Новоград-Волинському районі та 12 соток землі на Чернігівщині. Пересувається Віктор Весельський автомобілем “Toyota Camry”, власницею якого є його дружина Тамара.Колега Весельського бердичівський мер Василь Мазур виглядає дещо біднішим. Будинок у Бердичеві площею понад 256 кв.м та дві земельні ділянки по 10 соток Василь Мазур використовує на підставі усної домовленості (!) із їх власницею громадянкою Нелею Макаровою, яка має спільний бізнес із нардепом Ревегою. У власності міського голови Бердичева ще й авто “Hyundai Tucson”. Хоча і орендує за кошти виконкому “Toyota Camry” для робочих поїздок. Окрім зарплати у 140 тис. 360 грн Василь Мазур також отримує пенсію у 8 тис. 666 грн.

Найменш заможним із міських голів є мер Малина Олексій Шостак. У його декларації зарплата у 81 тис. 978 грн. Має у власності Олексій Шостак будинок площею 14 кв.м. Такою ж площею володіє його дружина Ірина. Подружжя взяло в оренду у міста невеличку земельну ділянку для будівництва житла, адже мають двох дітей. Задекларував малинський мер також кредит у 18 тис. 791 грн.
Попередня новина
Наступна новина