7 лист. 2016 р.

Уряд компенсує витрати тим, хто не встиг оформити субсидію

Кабінет Міністрів готовий компенсувати жовтневі та листопадові витрати на «комуналку» тим сім’ям, які не встигли оформити субсидію. Про це повідомляє Урядовий портал.
«Тим сім’ям, які не встигли оформити житлову субсидію до початку опалювального сезону, уряд компенсує жовтневі витрати на комунальні послуги. Буде також компенсовано витрати на комунальні послуги за листопад у разі звернення за допомогою протягом двох місяців з дати початку опалювального періоду, повідомляють у Міністерстві соціальної політики України», – йдеться у повідомленні.
Крім того, уточнюється, що, якщо заява про призначення субсидії надійде, наприклад, у грудні, «безповоротна допомога уряду буде призначена з початку опалювального сезону» і що це правило діятиме незалежно від виду опалення. «Держава відшкодує комунальні витрати родини за два місяці», – зазначили в уряді.
При надходженні заяви на призначення субсидії протягом трьох місяців з моменту підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги субсидія призначається з дати підвищення тарифів. Це означає, що якщо у жовтні змінюється тариф на один з видів послуг, наприклад холодне водопостачання та водовідведення, субсидія призначатиметься з 1 жовтня, навіть якщо звернення надійде значно пізніше, скажімо, у грудні.
Попередня новина
Наступна новина