15 лист. 2016 р.

НА ОЛЕВЩИНІ ПОЛІЦІЯ ПОПЕРЕДИЛА СТАРАТЕЛЬСЬКИЙ ВИДОБУТОК БУРШТИНУ

Під час профілактичних заходів в Олевському районі рейдові групи працівників Управління захисту економіки ДЗЕ Нацполіції та місцевого відділення поліції ГУНП не дозволили старателям розгорнути незаконну копальню.
Удень 11 листопада поблизу с. Рудні Пержанської Олевського району у лісовому масиві рейдувальники помітили трьох чоловіків зі специфічним обладнанням, що могло свідчити про розгортання старателями незаконної діяльності з видобутку бурштину. 
На місце події було викликано слідчо-оперативну групу, працівники якої задокументували виявлене. Затриманими виявилися 22-річний житель Рівненської області та двоє волинян віком 36-ти та 38-ми років. Для з’ясування усіх обставин чоловіків було доставлено до місцевого відділення поліції.
На місці події правоохоронці вилучили автомобіль «Isuzu Trооper», мотопомпу, дренажний насос, водозабірний шланг, 4 пожежні рукави та інше знаряддя, за допомогою яких старателі розмивають ґрунт для подальшого видобутку сонячного каміння.
З’ясування усіх обставин триває у рамках розпочатого за ч.2 ст.240 (Порушення правил охорони або використання надр) та ч. 1 ст. 15 (Замах на злочин) ККУ кримінального провадження.
Чинним законодавством подібні протиправні дії караються значними сумами штрафів (від 400 до 700 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян) або обмеженням чи позбавлення волі на строк до 3 років.
Джерело: npu.gov.ua
Попередня новина
Наступна новина