18 лист. 2016 р.

У КОРОСТИШІВСЬКОМУ РАЙОНІ ТИМЧАСОВО ОБМЕЖЕНО РУХ ТРАНСПОРТУ НА АВТОДОРОЗІ КИЇВ - ЧОП

17 листопада у Коростишівському районі люди частково обмежили рух транспорту на 103 км автодороги Київ–Чоп і рухаються пішохідним переходом. На місці події поліцейські роз’яснюють недоцільність таких методів та закликають не чинити протиправних дій.
Причиною акції стало привернення уваги до відключення світла у приміщеннях Коростишівського кооперативного ринку. 
З 9.30 год. люди частково обмежили рух на автодорозі Київ – Чоп і рухаються пішохідним переходом. Загальна кількість учасників – близько 40 осіб.

Упродовж акції автомобілі екстрених служб та життєзабезпечення регіону мають змогу проїхати, для інших транспортних засобів – рух тимчасово призупинився.
Подію відповідним чином зареєстровано, проводиться перевірка.
Поліція області звертається до організаторів та учасників масової акції і закликає не використовувати протиправні методи висловлення протестів. Блокування руху на транспортних автомагістралях тягне за собою кримінальну відповідальність як у вигляді штрафних санкцій, так і обмеження волі (ст. 279 ККУ).
Перекриття доріг, окрім того, що є незаконними, ще й створюють проблеми та дискомфорт іншим особам, зокрема водіям та пасажирам, і далеко не завжди приносять дієвий результат.
Відтак правоохоронці, розуміючи проблеми, які змушують людей вдаватись до масових акцій, все ж переконливо просять не чинити незаконних дій.
Попередня новина
Наступна новина