27 лист. 2016 р.

«Олевська республіка» Всеукраїнський патріотичний фестиваль в Олевську

10 грудня в Олевську відбудеться Всеукраїнський патріотичний фестиваль «Олевська республіка».
З 10:00 на учасників фестивалю чекає експозиція світлин «Легіону Свободи», презентація національно-патріотичної літератури, виставка традиційних ремесел (на Майдані Соборному). О 12:00 – молебень та панахида біля пам’ятного знаку Олевській республіці.
З 13:00 до 18:00 – в Олевському народному краєзнавчому музеї (вул. Володимирська, 6) відбудеться історичний диспут на тему «Олевська республіка – етап українського державотворення у ХХ столітті (до 75-ї річниці створення)» під кураторством директора Науково-дослідного інституту українознавства Богдана Галайка.
З 13:00 до 16:00 – концерт кобзарів і лірників (Тарас Силенко, Михайло Хай, Андрій Ляшук, Василь Лютий, Юрій Ягусевич, Тарас Компаніченко) (у районному будинку культури (вул. Свято-Миколаївська, 8)).
З 15:00 до 22:00 на центральному майдані на головній сцені виступатимуть гурти «Варйон», «Телері», «Русичі», «Рутенія», «Хорея Козацька», «Poliкарп», «ТаРута».
З 22:30 до 2:00 буде відкритим нічний кінозал патріотичних художніх та документальних фільмів (у районному будинку культури).
Окрім цього, на учасників заходу чекають козацькі забави, гуртовий спів, дитячі ігри, танки (хороводи), майстер-класи українських народних танців й українських ренесансних та барокових танців, написання малюнків та листів, виготовлення патріотичних оберегів- браслетів українським воїнам, що захищають Україну, збір коштів, медикаментів та продуктів для фронту, козацька юшка.
Попередня новина
Наступна новина