26 лист. 2016 р.

Зареєстровано п’ятьох кандидатів на посаду голови Олевської ОТГ

За посаду голови Олевської об’єднаної територіальної громади позмагаються п’ятеро кандидатів
За інформацією Олевської міської територіальної виборчої комісії, станом на 24 листопада лише п'ятеро кандидатів вчасно подали свої документи для реєстрації.

Серед претендентів на голову новоствореної Олевської територіальної громади є нині діючий міський голова Олег Омельчук. На відміну від інших, Олег Омельчук йде на місцеві вибори шляхом самовисування.


Одним із перших свої документи до виборчої комісії подав екс-мер Олевська Анатолій Васильовича Повар, який є керівником районної політичної партії «Народний контроль».

Від імені «радикальної партії» візьме участь у виборах депутат районної ради Володимир Миколайович Халімончук, який задовго до офіційного старту виборчої кампанії заявив про намір балотуватися.

Не втрачає надії повернутися до влади представник «опозиційного блоку» Микола Андрійович Харченко, який минулого року суттєво програв вибори та пішов з посади голови Олевської районної ради.

Зовсім несподівано серед кандидатів з’явився голова Олевської районної ради Віктор Миколайович Троц. Проте на конференції «блоку Порошенка-Солідарність» було прийнято рішення зареєструвати Віктора Троца як самовисуванця.

Джерело: olevsk.com.ua
Попередня новина
Наступна новина