18 лист. 2016 р.

У Коростені з квартирного полону визволили дитину16 листопада о 18:02 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що в одній із багатоповерхівок м. Коростень знаходиться зачиненою малолітня дитина.
До місця події негайно виїхало чергове відділення 8-ї Державної пожежно-рятувальної частини у складі 4 чоловік. Господиня оселі вийшла на декілька хвилин у своїх справах, поки її 6-річний син спав. Через деякий час хлопчик прокинувся і зачинив вхідні двері на нижній замок. Коли повернулася мати, дитина її впустити в житло вже не змогла, адже замок відмовив.
Перелякана жінка викликала на поміч рятувальників, які за допомогою шанцевого інструменту відчинили вхідні двері та впустили матір.
Того ж дня о 19:05 для надання допомоги по відкриванню вхідних дверей квартири виїхали бійці 10-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Новоград-Волинський.
У одній із багатоповерхівок районного центру залишилась зачиненою хвора жінка. На телефонні дзвінки та грюкіт у двері вона не відповідала. Тоді сусіди і викликали на поміч рятувальників.
Бійці ДСНС за допомогою триколінної драбини дісталися вікна кухні, що знаходилось на третьому поверсі. Оглянувши квартиру, рятувальники виявили жінку на дивані у житловій кімнаті. Вона була при свідомості й відмовилася від допомоги лікарів.
Попередня новина
Наступна новина