2 лист. 2016 р.

Новий голова ОДА шукає собі у заступники молодих і драйвових людей


Ігор Гундич кілька місяців був заступником голови Житомирської ОДА, а після відтавки Сергія Машковського виконував обов’язки керівника облдержадміністрації. Після конкурсу, участь в якому взяло 16 осіб, Гундич був призначений головою Житомирської обласної адміністрації.
Минулого тижня під час свого візиту в Житомир Президент Петро Порошенко представив громадськості нового керівника області.
Вже 2 листопада про пріорітетні напрями роботи на посаді Гундич розповідав журналістам під час прес-конференції.
Каже, що у нього є один заступник і три вакантні місця. У найближчі два місяці має намір підібрати відповідних людей на ці посади. Поки проводить зустрічі, переговори, спілкується з кандидатами.
"Я звик віддаватися роботі на 100 %. Коли прийшов сюди, то додому повертаюся пізно, дружина вже починає скаржитися, бо коли йду, діти ще сплять, а повертаюся – вони вже сплять", - зауважив Ігор Гундич.
Він додає, що хоче  знайти заступників, які так би само віддавалися роботі.
"Це мають бути енергійні та драйвові люди, які хочуть щось змінити, а не просто відсидіти на роботі день та «кічитися» тим, що вони заступники голови ОДА.  Зміни і реорганізація структури будуть. Зараз є такі люди, які в коридорах розповідають, що того пережили, і того пережили. Кажу одразу: мене вони не переживуть. Ті, хто своєю заслугою вважають, що 20 років працюють на державній службі, а коли запитуєш, що вони зробили, не мають, що відповісти, тут більше працювати не будуть", - зазначає Ігор Гундич.
Юлія ДЕМУСЬ
Попередня новина
Наступна новина