16 лист. 2016 р.

У Коростені відбувся "Кубок Древлян"

У Коростені з  10 по 12 листопада відбувся VIII Всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед юнаків і дівчат “Кубок Древлян”.
У змаганнях взяли участь 218 спортсменів з 8 областей України: Харківської, Донецької, Волинської, Івано-Франківської, Житомирської, Херсонської, Київської та Чернігівської.
“Узяв участь у відкритті VІІІ Всеукраїнського турніру з вільної боротьби серед юнаків та дівчат “Кубок древлян”. Укотре радію, що все більше молоді усвідомлено обирає здоровий і активний спосіб життя, працює над самовдосконаленням та наполегливо йде до перемоги. Приємно, що змагання такого значення неодноразово проходять у місті Коростені, а наші юні спортсмени завойовують визнання не лише на місцевому, а й на всеукраїнському рівні. Цього року наше місто приймає спортивні команди міст-побратимів Слов’янська, Володимира-Волинського та навіть Мозиря (Білорусь – ред.). Серед почесних гостей – головний тренер збірної команди України з вільної боротьби Руслан Савлохов”, – розповів міський голова Коростеня Володимир Москаленко.
Слід додати, що місто Коростень, у рамках угоди про співпрацю зі Слов’янськом, повністю покрило витрати, пов’язані з проживанням та харчуванням спортивної делегації Слов’янська протягом усього часу перебування, – це 11 спортсменів та 1 тренер-представник.
Попередня новина
Наступна новина