9 лист. 2016 р.

В Коростенській міській організації "НАШ КРАЙ" обирали голову

Обрано нового голову Коростенської міської організації політичної партії "НАШ КРАЙ". Ним став директор місцевого підприємства залізобетонних шпал Василь Куницький. Він належить до числа тих людей, яких називають "лідерами місцевих громад". Підприємство, яке він очолює допомагає школам, дитячим садочкам, вкладає кошти у благоустрій рідного міста, виділяє допомогу на лікування важкохворих земляків. У Коростені лідера місцевих "краян" знають як порядну і доброчесну людину. Біди своїх земляків він сприймає як власні і приходить зі своїм колективом на допомогу. У невеликому місті усе видно як на долоні:і добре , і погане. А оскільки Василя Івановича добре знають, тому і обрали головою одноголосно.
Коростенська міська організація "НАШ КРАЙ" - один з найкращих осередків цієї партії на Житомирщині. В міській раді діє партійна фракція, куди входить 6 депутатів. Як говорить Коростенський міський голова

Володимир Москаленко, що це потужна команда однодумців, яка на минулих виборах отримала найвищу довіру виборців і зараз працює на розвиток міста. Так, "краяни" Коростеня виступили з ініціативою встановити за власні кошти цілодобову охорону в загальноосвітній школі №7. І вже майже рік школярі мають безпечні умови навчання. Батьки не хвилюються за своїх дітей у зв'язку з підвищеною криміногенною ситуацією, адже останнім часом почастішали крадіжки та випадки коли до школи вдирались хворі люди і погрожували дітям. У міськраді фракція "краян" запропонувала і прозору та зрозумілу схему виділення земельних ділянок для учасників АТО. На сьогодні уже виділено 60 ділянок і незадоволених не має.
Участь у партійних зборах коростенських "краян" взяв голова Житомирської обласної організації "НАШ КРАЙ" Володимир Дебой, який залишився задоволеним від тих добрих справ, які роблять його однопартійці.


Попередня новина
Наступна новина