4 лист. 2016 р.

Школярі Коростеня демонструють творчий підхід до формування культури енергоощадності


Освітяни Коростеня вже неодноразово доводили, що дбають про енергозбереження та сталий розвиток міської громади. Про це свідчить, зокрема, високий рівень зацікавленості та участі школярів у різноманітних освітніх заходах, спрямованих на підвищення обізнаності у сфері енергоефективності й формування енергоощадного мислення серед дітей та молоді міста.
3 листопада 2016 року в рамках освітнього проекту з енергоефективності відбувся конкурс відеороликів на тему енергозбереження серед загальноосвітніх навчальних закладів міста. Захід організувала Коростенська міська рада у співпраці з проектом «Енергоефективність у громадах», за дорученням Уряду Німеччини виконується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.
У конкурсі взяли участь Коростенська міська гімназія, міська гімназія №7, міський ліцей, ЗОШ №2 та №13.
 Оцінювали творчі роботи школярів члени дорадчого комітету з питань енергетичного розвитку міста Коростеня, представники громадських організацій та підприємств міста.


Переможцем конкурсу став міський ліцей, який, на думку експертів, представив найбільш змістовний відеоролик, приправивши його українським колоритним гумором.  Від проекту «Енергоефективність у громадах» в подарунок переможці отримали радіомікрофони, завдяки яким тепер зможуть ефективніше проводити масові інформаційно-просвітницькі заходи, а усі учасники – флеш-картки пам’яті та енергоефективні термометри.
Приємно відмітити, що з кожним новим заходом, організованим в рамках проекту «Енергоефективність у громадах», що виконується  GIZ, теми енергоефективності та збереження довкілля привертають все більше уваги громадськості. Ось і цього разу до нагородження школярів приємними подарунками приєднались: ГО «Асоціація приватних підприємців міста Коростеня», КП «Теплозабезпечення», ТОВ «Коростенський завод теплотехнічного обладнання», ПАТ «Коростенський хлібозавод».
Відеоролики:
Міський ліцей:https://youtu.be/eHVNe5C8K7g 
Міська гімназія: https://youtu.be/vD-JPUukukM  
Міська гімназія №7:https://youtu.be/TCL0uU_MoZU  

Джерело: korosten.in.ua Управління економіки виконавчого комітету Коростенської міської ради
Попередня новина
Наступна новина