10 лист. 2016 р.

Коростенський "Моноліт" виграв Чемпіонат з футзалу серед ветеранів 35+

5 листопада у Коростені на спортивному майданчику «Vopak Stadium» відбулось урочисте закриття чемпіонату міста Коростеня з футзалу серед чоловічих команд у віковій категорії 35+.
Змагання розпочалися 21 вересня, а участь у них взяли вісім команд, до складу яких входили футболісти з міста Коростеня та Коростенського району. Чемпіонат проводився за підтримки виконавчого комітету Коростенської міської ради та громадської організації “Асоціація футзалу Коростеня”. Допомогу та підтримку у проведенні турніру надали ПрАТ Коростенський завод “ЗБШ” та співзасновник громадської організації “Асоціація футзалу Коростеня” Нагорнюк Ігор Володимирович.
Знайомтесь с переможцями чемпіонату міста Коростеня з футзалу серед чоловічих команд 35+: на ІІІ місці опинилась команда “Економ таксі”, другими стали футболісти команди “ЖБШ”, а перемогу здобула команда “Моноліт”. Кращим бомбардиром чемпіонату було визнано гравця команди “Економ таксі” Нестеренка Віталія. Церемонія нагородження кращих футболістів чемпіонату відбулась у дружній та веселій атмосфері. Усі призери та переможці були нагороджені грамотами, медалями та пам’ятними подарунками.
Попередня новина
Наступна новина