13 лист. 2016 р.

24 населені пункти знеструмлено в Житомирській обл.

Інформація щодо знеструмлення населених пунктів в окремих областях України

У ніч із 12 на 13 листопада внаслідок несприятливих погодних умов (сніг, мокрий сніг, пориви вітру, дощ), через спрацювання систем захисту ліній електропередач, сталося знеструмлення 275 населених пунктів у шести областях, а саме: Хмельницька – 114 населених пунктів, Тернопільська – 83  населених пункти, Івано-Франківська – 37  населених пунктів, Житомирська – 24  населених пунктів, Вінницька – 15  населених пунктів, Волинська – 10 населених пунктів. До відновлення енергопостачання залучено бригади обленерго.

Станом на ранок 13 листопада на дорогах державного та місцевого значення Житомирської області проїзд транспорту забезпечено у повному обсязі.

З ночі на дорогах працюють 154 одиниці техніки та 49 спецмашин перебувають у черговому режимі, задіяно до робіт 206 осіб, ще 62 працівники - в черговому режимі. У тому числі на дорогах державного значення здійснюють снігоприбирання 78 одиниць техніки  та 102 робітників (з них у т.ч. на автодорозі Київ-Чоп - 22 спецмашини та 29 осіб, на дорозі Київ-Ковель - 12 машин і 16 осіб).

У посиленому режимі працюють житлово-комунальні служби, аби забезпечити належну роботу паливно-енергетичного комплексу. Опалення надається у всі 100% житлових будинків та об'єктів соціальної сфери, котельні працюють у належному режимі.

Станом на 9.00 год. на Житомирщині знеструмлено 24 населені пункти у Бердичівському (3), Житомирському (3), Коростишівському (8), Малинському (1), Новоград-Волинському (7), Попільнянському (1), Ружинському (1) районах. На місці працюють бригади, які невдовзі відновлять електропостачання.

Нагадаємо, до негоди область була готова заздалегідь. За дорученням голови ОДА Ігоря Гундича, на посилений режим роботи було переведено служби житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу, соцiальні заклади.


В області працює телефонна лінія - у випадку виникнення аварійних ситуацій повідомляйте за тел. (0412) 47-47-12.Попередня новина
Наступна новина