2 лист. 2016 р.

Мільйонний користувач зафіксований сервісом Особистий кабінет на сайті 104.ua

31 жовтня 2016 року на сайті 104.ua зареєструвався мільйонний користувач сервісу Особистий кабінет. У Житомирській області цим сервісом користуються 35,5 тисяч споживачів газу.

Можливості Особистого кабінету дозволяють у зручний для клієнтів газових компаній час через Інтернет заплатити за газ, внести і звірити показання своїх газових лічильників.
Крім цього, сервіс надає доступ до інформації про історію платежів за газ, фіксує тариф і поточний баланс особового рахунку клієнта. Ще одна додаткова можливість – можна звернутися до фахівців газової компанії з питанням, скаргою чи пропозицією.
Зараз та до кінця листопада в Особистому кабінеті є можливість сплачувати за газ без банківської комісії – подробиці про це тут.
100-тисячний користувач сервісу був зафіксований 7 грудня 2015 року, через майже два місяці після відкриття. Зараз же тільки в жовтні в Особистому кабінеті зареєструвалися майже 70 тис споживачів газу.
Найбільше користувачів Особистого кабінету серед споживачів газу у Львівській, Харківській та Київській областях – по 109 тис, 104 тис і майже 99 тис клієнтів відповідно. Всього ж по країні послуга доступна в 16 регіонах.
Детальніше про те, що таке Особистий кабінет і як в ньому зареєструватися дивіться тут.
 Джерело: 104.ua
Попередня новина
Наступна новина