22 жовт. 2016 р.

Міжнародний турнір з карате ,,Sen-Bin cup”

18 жовтня у Києві відбувся Міжнародний турнір з карате (версія WKF) ,,Sen-Bin cup”, у якому взяли участь понад 600 спортсменів, що представляли 36 клубів з України та зарубіжжя. Честь нашого міста на змаганнях представляли вихованці  клубу карате ,,Скеля” під керівництвом тренера Зеленова Володимира Олександровича. За результатами змагань коростенська команда здобула  11 медалей. Серед коростенців кращі результати продемонстрували: І місце посів учень міського ліцею Бондарчук Олександр, на ІІ місці опинились Науменко Дарина (учениця ЗОШ № 2),  Коцюбайло Ілля (Поліська ЗОШ) та Продащук Антон (учень міської гімназії № 7), третіми стали учні ЗОШ № 2 Башинський Дмитро та Зеленова Домініка, учні міської гімназії Сирота Марія та Савицький Даніїл, учень міського колегіуму Тарасенко Дмитро та учениця міскої гімназії № 7 Каленська Софія. Вітаємо наших спортсменів з хорошим результатом.

Джерело: korosten.in.ua