14 жовт. 2016 р.

В Овруцький район вивезли львівське сміття

Сміття львівського походження продовжують звозити у Житомирську область. Цього разу купи відходів виявили жителі села Павлюки Ігнатпільської сільської ради Овруцького району.
«Близько третьої години ночі 4 жовтня в напрямку закинутої ферми було чути гуркіт важких машин. Наступного ранку там ми таки знайшли величезні купи сміття. Те, що мотлох приїхав зі Львова, не викликає жодних сумнівів. Знайдено документи, адресовані міському голові Андрію Садовому, залишки упаковок львівських поштових відправлень. Обурює сам факт такого зневажливого ставлення до своїх же людей. Чому хтось вважає, що його місто, область мають бути чистими за рахунок інших. Чи радіаційно забруднений район має терпіти ще й сміттєве забруднення?» – розповів пенсіонер Андрій Степанович.
Виявивши знахідку, місцеві одразу почали бити на сполох. Сільський голова Павло Рафальский зі свого боку повідомив в усі профільні служби – до роботи взялися працівники поліції.
«У ніч із 3 на 4 жовтня зі сторони траси «Варшавка» (автодорога Київ–Ковель–Ягодин, – ред.), від Лугинського району, заїхали дві 20-тонні фури зі сміттям у супроводі «Жигуля». Їх побачили місцеві жителі, але номерів не розгледіли. На підтвердженнями того, що це сміття зі Львова, маємо знайдені там протоколи і рішення судів, звернення до Львівського міського голови Андрія Садового, судів шеврон  охоронної фірми «Лев», а також упаковки з-під молочної продукції. Я одразу звернувся до керівництва Овруцької районної адміністрації, ради, до поліції, до власників земельних ділянок, а також до обласної екологічної інспекції. Наразі триває розслідування», – прокоментував Павло Рафальський.
Джерело: zhitomir.info
Попередня новина
Наступна новина