5 жовт. 2016 р.

Ігор Гундич став переможцем конкурсу на посаду голови Житомирської облдержадміністрації

Т.в.о. губернатора Ігор Гундич став переможцем конкурсу на посаду голови Житомирської облдержадміністрації.
Про це 4 жовтня повідомляє Національне агентство України з питань державної служби.
«За результатами конкурсу на зайняття посад державної служби категорії «А» переможцями конкурсу визначено
– на посаду голови Житомирської обласної державної адміністрації
ГУНДИЧА ІГОРЯ ПЕТРОВИЧА
Другим кандидатом за результатами конкурсу на посаду голови Харківської обласної державної адміністрації визначено
ШПИТУ ОЛЕКСАНДРА ОЛЕКСАНДРОВИЧА», - інформує Нацдержслужба.
29 квітня 2016 року Ігор Гундич був призначений заступником голови Житомирської облдержадміністрації, а з 1 вересня, після відставки Сергія Машковського, він тимчасово виконує обов’язки губернатора.
Нагадаємо, екс-голова Житомирської облради Анжеліка Лабунська 28 вересня закликала вітати Ігоря Гундича з перемогою в конкурсі на посаду голови ОДА.
За інформацією Нацдержслужби, станом на 29 вересня документи подали 17 претендентів. У списку кандидатів, яких допущено для проходження тестування на зайняття вакантної посади голови Житомирської ОДА, було 16 прізвищ. У другий тур конкурсу на посаду голови Житомирської облдержадміністрації пройшли десять людей.
Про статки та бізнес Гундича та його родини:
В біографії на сайті ОДА зазначено, що до призначення на державну службу Гундич майже чотири роки працював директором товариства з обмеженою відповідальністю «Елітне» на малій батьківщині – село Буряки Бердичівського району.
Ігор Петрович Гундич є засновником та бенефіціарним власником одразу двох компаній: у жовтні 2012 року він заснував ТОВ «Елітне», а у вересні 2015 разом з матір’ю та братом заснував фермерське господарство «Елітне-Агро». При цьому, у декларації за минулий рік зазначено, що Гундич не має доходів від підприємницької діяльності: лише 21 тис. 817 гривень зарплатні та спадщина, оцінена у 104 тисячі гривень, а також трохи менше 9 тисяч гривень за передачу майна в оренду.
«Елітне» нині очолює Валентин Михайлович Яценко, а ось у компанії «Елітне-Агро» керівником та підписантом є особисто Ігор Гундич.
Відповідно до декларації 2015 року у користуванні Ігоря Гундича є 1620949 кв.м. землі. З них дві ділянки – 4 га та 2 га – у 2015 Ігор Петрович отримав у спадок. Ще три ділянки – 112, 20 та 22 гектари – Ігор Гундич взяв в оренду у держави на 49 років «для ведення фермерського господарства» і в березні 2016 року на 47 років здав їх в суборенду «ФГ «Елітне-Агро» - власному ж підприємству. Землю Ігор Петрович взяв в оренду у рідному селі Буряки, де його рідний брат, Олександр Петрович Гундич був сільським головою до виборів-2015: Крім того, Олександр Гундич і сам є співзасновником все того ж ФГ «Елітне-Агро». В жовтні минулого року Олександра Гундича обрали депутатом Бердичівської районної ради, він балотувався від Блоку Петра Порошенка.
Іншому підприємству – ТОВ «Елітне» землю здає в оренду мати Ігоря Гундича, Анастасія Андріївна. Наприкінці 2014 року вона віддала в оренду підприємству свого сина 4 земельні ділянки у с. Буряки загальною площею у понад 8 гектарів. Мати новоопризначеного т.в.о. губернатора теж займається бізнесом – разом із синами є співзасновником фермерського господарства «Елітне-Агро», а також ПП «МГ Транссервіс», яким керує Олександр Йосипович Марголін.
Сестра Ігоря Гундича, Оксана, бізнесом не займається – працює в департаменті економічного розвитку Житомирської міської ради.
Дружина Ігоря Гундича, Олена Миколаївна Мендельсон заснувала дві компанії: у 2006 році – ПП «Проектування та будівництво», а в 2008 – ПП «Леверанс». Відповідно до декларації чоловіка, у 2015 році практично весь її дохід був саме від підприємницької діяльності – майже 554 тисячі гривень. Олена Миколаївна також керує Житомирською обласною організацією політичної партії «Рідне місто», від якої на виборах 2010 року її чоловік Ігор Гундич став депутатом Житомирської міської ради. В рамках передвиборчої кампанії 2010 року «Рідне місто» отримало дозвіл на рекламні конструкції на майдані Соборному для реклами власної політсили.
За рекламні конструкції в центрі міста багато років бореться «Житомирська рекламна компанія «Барабан», яку мати Олени Мендельсон Антоніна Попік заснувала у 2008 році. У 2009 році ця компанія отримала рекламні площі у самому центрі міста. Минулого року виконком міської ради двічі відмовляв ЖРК «Барабан» у продовженні дозволу на розміщення білобордів біля драмтеатру на майдані Соборному. 20 квітня цього року приватному підприємству «Барабан» продовжили строк дії дозволу на розміщення зовнішньої реклами терміном на 5 років на шість білбордів, але адреси «майдан Соборний» в цьому переліку немає, хоча білборд там і досі стоїть.
Нагадаємо, свого часу Ігор Гундич був заступником мера Житомира Віри Шелудченко, а після звільнення з посади у листопаді 2010 року – стояв на обліку в центрі зайнятості та отримував допомогу по безробіттю. 

Попередня новина
Наступна новина