8 жовт. 2016 р.

Андрію Озерчуку оголосили догану в УКРОПі

Голова політичної ради партії УКРОП Тарас Батенко, керівник секретаріату партії Денис Борисенко, депутати Житомирської обласної ради з фракції УКРОП та голова Житомирської обласної партійної організації «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» Тетяна Пашкевич під час засідання обговорили питання про недотримання одноголосного рішення фракції щодо голосування за відставку голови Житомирської обласної ради Анжеліки Лабунської. Депутати Житомирської облради від УКРОПу Андрій Озерчук та Олег Пінський проголосували всупереч рішенню фракції.
Свою позицію висловили всі п'ятеро обласних депутатів. Вони акцентували увагу на необхідності підвищення ефективності міжсесійної діяльності фракції. Зокрема, детальнішого вивчення матеріалів сесії, інформування про висновки та рішення профільних депутатських комісій, визначення спільних об'єктів для матеріальної та фінансової підтримки їхнього розвитку.
Тарас Батенко наголосив на основоположних засадах діяльності політичної партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» – це демократичне обговорення всіх питань партійцями та партійна дисципліна у виконанні ухвалених рішень. «Ці принципи є головними для молодої партії, що прагне зайняти вагому нішу в політикумі України», ‒ зауважив керівник секретаріату партії Денис Борисенко.
Тож депутатам Житомирської облради, котрі не дотрималися рішення фракції, вказано на недопустимість такої позиції. За підсумками засідання Андрію Озерчуку оголосили догану, а Олегу Пінському ‒ винесли попередження. Депутатська фракція політичної партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» у Житомирській обласній раді визначила свою позицію в подальшому відстоюванні інтересів мешканців Житомирської області.
джерело: ukrop.com.ua
Попередня новина
Наступна новина