18 жовт. 2016 р.

Львівське сміття добралось до Лугин

 Сміття львівського походження продовжують звозити у Житомирську область. Цього разу купи відходів виявили жителі села Лугинки, Лугинської селищної ради Лугинського  району.
«Близько третьої години ночі 15 жовтня в напрямку селищного сміттєзвалища було чути гуркіт важких машин. Наступного ранку там ми таки знайшли величезні купи сміття. Те, що мотлох приїхав зі Львова, не викликає жодних сумнівів. Обурює сам факт такого зневажливого ставлення до своїх же людей. «Європейське місто Львів загдажує всю Україну» Чому хтось вважає, що його місто, область мають бути чистими за рахунок інших. А влада на місцях ніяк на це не реагує.
За словами мешканців селищний голова Анатолій Шахматов, «побудував схему за якою він використовує безхатченків для перебирання сміття, після чого пластик, скло, метал, поліетилен здаються в пункти прийому. Спеціальна машина зранку забирає людей  з селища та відвозить до села Лугинки де знаходиться сміттєзвалище. Працівникам видають мішки і вони йдуть перебирати сміття.
Можливо Шахматов домовився з Садовим, про вивіз сміття на сільський полігон, але про це ми не знаємо.» розповіла мешканка селища Ольга. Попередня новина
Наступна новина