7 жовт. 2016 р.

РАДОМИШЛЬ ВКОТРЕ ПОПАДАЄ ПІД ПРИЦІЛ КРИТИЧНИХ ПУБЛІКАЦІЙ ГАЗЕТИ «ЕХО»

Останнім часом Житомирська газета «ЕХО» рідко виходить без критичної публікації про роботу депутатського корпусу Радомишльської міської ради, та  їх посадовців.

Демонізація журналістами образу самоврядної міської установи стала правилом для видання. Публікації читають, обговорюють, вони обростають, як новими фактами так і плітками.
На це варто було б звернути увагу негайно, прислухатися, проаналізувати свої дії, вчинки, рішення. І перш за все, депутатам міської ради, які мають дбати не про себе, а про імідж міста і нас усіх - містян.
Словом подивитися на себе з боку і задуматися чому рішення міської колегіальної самоврядної установи преса, яку визнають четвертою владою за її вплив у соціумі, називає «причудами», «самодурством, а Радомишль «провінційною кримінальною гаванню».
Такої інформаційної "слави" ще історія міста не знала. І гри у мовчанку, вам - обранцям, які думають сховатися за колегіальною безвідповідальністю, городяни не простять. Будьте певні!
А у додаток необхідно скликати сесію та обговорити кожну публікацію, створити тимчасову контрольну комісію (не чекаючи поки це за вас зроблять правоохоронці на вимогу преси, яка має такі повноваження), для перевірки фактів, викладених у них. Розгребти ці авгієві стайні і роздати кожній сестрі по сережці.
Не потрібно робити вигляд, що у нас « усе добре, прекрасна маркізо». Не дбайте про себе, дбайте про наше місто, адже Радомишль вже «славлять» на всю Україну.
джерело: radomyshl.info
Попередня новина
Наступна новина