5 жовт. 2016 р.

Брати Капранови в КоростеніЩо найголовніше в бібліотеці? Звісно – книги. І зустріч з кожною новою книгою – це радість і задоволення. Якщо це зустріч з її автором – це подвійна радість, а зустріч відразу з двома авторами, видавцями, Братами Капрановими – це вже приємні емоції в геометричній прогресії.
 Тим більше, що брати - не тільки популярні письменники, приємні співрозмовники, а ще й талановиті оповідачі. Краще, ніж автори, навряд чи  хтось зміг би розповісти про їхні книжки. І хоча Віталій і Дмитро презентували свою нову книгу «Забудь-річка», присутні в залі центральної міської бібліотеки, де проходила зустріч, дізналися і про цікаві моменти з життя братів, і їх погляди на життя, і те, що в них навіть є «наш син», і про різнопланові книжки, які вони видають. 
 А ще в програмі були автографи, «цьомочки» і безліч бажаючих поспілкуватися, придбати та прочитати книжки.

Приємно, що центральній бібліотеці автори подарували свої твори - «Забудь-річка» та «Кобзар 2000. Hard».
  Зазвичай, в невеличкому місті не багато яскравих подій, кожен новий день схожий на інший. Але в житті завжди є місце для свята, чи не так?! Ми щиро вдячні Братам Капрановим за радість спілкування і за те, що наповнили наше щоденне життя веселковими кольорами!


Джерело: 
Попередня новина
Наступна новина