10 жовт. 2016 р.

Депутати перевершили пенсіонерів у вибиванні пільг


Народні обранці не гребуть використовувати компенсацію коштів на проїзд в той, час як багато українських пенсіонерів змушені оплачувати пересування в громадському транспорті, адже пільговий проїзд у них скасували.
Відтак, лише за вересень 2016 рокі нардепи "наїздили" компенсацій на загальну суму 431 640 гривен і це, на думку політолога Руслана Бортника, є верхом цинізму.
"Той факт, що 182 депутата Верховної Ради отримали 431 640 гривень з державного бюджету для компенсації вартості проїзду у вересні – це безсовісно. Адже навіть у проекті бюджету на 2017 рік компенсація за проїзд учасникам АТО переноситься на місцеві бюджети",- підкреслив Р. Бортник для видання Голос.UA.
За словами експерта, нардепи не повинні отримувати компенсації за проїзд. Виняток може скласти нардеп Гаврилюк та інші парламентарії з невеликою кількістю доходів.
"Компенсації повинні призначатися депутатам, виходячи з їх рівня життя. Податкова їх повинна перевіряти, як і переселенців - де депутати живуть, на чому їздять, що їдять. Якщо ви небагатий депутат, такий як Гаврилюк, то можна виплачувати компенсацію. Але тільки в даному випадку. Однак, замість оприлюднення своїх доходів, нардепи ховають свої декларації і тягнуть гроші з бюджету",- резюмував Бортник.
Зокрема, компенсацію за проїзд отримали перший заступник голови Ради Ірина Геращенко та заступник голови Оксана Сироїд.
У фракції БПП кошти з держбюджету компенсації були надані 64 з 142 депутатів, в тому числі заступник голови фракції Олексію Гончаренко, депутатам Володимиру Ар'єву, Андрію Вадатурському, Павлу Кишкарю, Івану Куліченко, Богдану Онуфрику, Олександра Сугоняко, Костянтину Усову, Олександра Черненка та Роману Мацоле.
У фракції "Народний фронт" компенсацію отримали 43 депутатів з 81, в тому числі голова фракції Максим Бурбак, а також депутати Євген Дейдей і Павло Унгурян.
Джерело: znaj.ua
Попередня новина
Наступна новина