12 жовт. 2016 р.

В Коростені встановлюють в житлових будинках теплові лічильники


Про це журналістам коростенського телебачення повідомив начальник виробничого відділу КП "Теплозабезпечення" Андрій Лісецький.
За його словами, майже у 80 будинках лічильники теплової енергії вже встановлені і роботи тривають: "Плануємо до кінця 2017 року встановити всі лічильники. У нас розроблений проект, захищена інвестпрограма, якою передбачене встановлення ще 110 лічильників. Населення буде сплачувати за фактично спожиту теплову енергію. Показники лічильників будуть зніматися один раз на місяць, в кінці кожного місяця. До цього будуть залучатися споживачі. Буде складатися акт, який буде підписуватися в двосторонньому, а з жеком і в тристоронньому форматі. Ці акти будуть аналізуватися виробничим відділом і передаватимуться до відділу реалізації, там заноситимуться до електронної бази і йтимуть нарахування",– пояснив механізм роботи з показниками теплових лічильників начальник виробничого відділу КП "Теплозабезпечення" міста Коростеня Андрій Лісецький.
Нагадаємо, що наприкінці вересня на обласній нараді заступник директора департаменту містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства облдержадміністрації Тетяна Варема інформувала, що на Житомирщині лише Новоград-Волинський успішно справляється із завданням стовідсотково до кінця року забезпечити житлові будинки лічильниками теплової енергії, а в Коростені та Житомирі з міських бюджетів виділені кошти для цієї роботи.
Джерело: zt-news.org.ua
Попередня новина
Наступна новина