27 жовт. 2016 р.

Працівники поліції затримали бурштинокопачів в Овруцькому районі

Бурштиношукачі приїхали до Овруцького району на двох автомобілях, завантажених пристосуваннями для незаконного видобутку. Їх усіх затримали працівники поліції.
27 жовтня близько 2.00 рейдова група працівників обласного Управління захисту економіки та житомирського спецпідрозділу поліції помітили на лісовій дорозі у Сирницькому лісництві 2 автомобіля - Hyundai Terracan та УАЗ-452. Транспортні засоби зупинили і перевірили їх водіїв та пасажирів - усього 13 чоловіків. Під час огляду у багажних відділеннях авто поліцейські виявили дизельну мотопомпу, пожежні рукави та інші пристосування для видобутку бурштину.
На місці події працювала слідчо-оперативна група Овруцького відділення поліції. Усіх чоловіків було доставлено до відділку. Як з’ясувалось, вони – жителі Житомирської, Рівненської та Хмельницької областей, а також м. Києва, віком від 22 до 43 років.
Транспортні засоби та технічні пристосування для незаконного видобутку надр слідчі вилучили.

Нині розпочато кримінальне провадження за ст. 14 (Готування до злочину) та ст. 240 (Порушення правил охорони або використання надр) Кримінального кодексу України. За чинним законодавством подібні протиправні дії караються штрафними санкціями, обмеженням або позбавленням волі строком до 3 років.
Джерело: npu.gov.ua
Попередня новина
Наступна новина