31 жовт. 2016 р.

На Житомирщині відкрили лікарню, в якій починав діяльність вчений Потопальський

Ушомирська громада, що в Коростенському районі на Житомирщині, завзята і потужна, тут знають, що спільно взявшись за справу, можна зробити немало для поліпшення життя сільських людей.
А ентузіазму для роботи представникам  громади, яка зараз налічує до 2 тисяч людей, додає ініціативний сільський голова Людмила Мала. Саме вона й стала ініціатором того, щоб капітально  оновити   в селі  Ушомир неврологічне відділення Коростенської районної лікарні. Сучасний медичний заклад дуже важливий для громади, яка найближчим часом  об’єднається з Бондарівською і Поліською.
Отож капітально відремонтований й гарно облаштований медзаклад сьогодні в Ушомирі відкривали святково. Зібралися сільські жителі, прибули представники районної влади. Людмила Мала усім дякувала за сприяння й підтримку, адже для оновлення було залучено кошти з кількох джерел:  обласний, районний, сільський бюджети, спонсорська допомога,  а  багато односельчан допомагали своєю працею. Приїхав до ушомирян і ще один поважний гість - кандидат медичних наук, завідуючий відділом Інституту молекулярної біології та генетики НАН України, директор інституту оздоровлення та відродження народів України,  автор унікальних протиракових препаратів та нових сортів рослин Анатолій Потопальський. Понад 60 років тому він розпочинав свою діяльність тут фельдшером, це було перше його місце роботи. До речі,  про це віднині можна прочитати на пам’ятній дошці, яку встановили на приміщенні закладу. Анатолій Іванович подякував   ініціаторам за  увагу, а також - за добрі справи для блага людей, для відродження сіл поліського краю.
                                                                                               Оксана Климчук
Попередня новина
Наступна новина