25 жовт. 2016 р.

Приймай Лугинщина плату за «договорняки» - кому сміття, а кому «гривняки»!

Відкритий лист – звернення громадської ініціативної групи «Лугинщина –любов моя» з приводу безконтрольного завозу сміття з львівщини на сміттєзвалище в Лугинках Лугинського району
      Громадські активісти групи громадського контролю відкликнулись на інформацію кмітливих жителів села Лугинки, смт. Лугини, які поінформували про те, що на сміттєзвалищі в Лугинках з’явились  величезні купи "закордонного" сміття в чому виражають своє занепокоєння, адже в нас і з своїм є цілий ряд проблем по утилізації,  а ще й чужим займатись – це не припустимо.
      Ми провели перевірку даного факту і дійсно виявили до 6- и куп сміття нехарактерного для наших сільських ужитків. Окрім того,  розмір самих куп – більше зросту людини з витягнутою рукою та залишені сліди автівок свідчать про той факт, що вони завезені  30 – и тонними машинами, які в нашому комунальному господарстві не використовуються. А набір різного роду етикеток вживаних продуктів свідчать про походження цього сміття із західного регіону, можливо це те, яке усілякими способами, в т.ч. і за гроші  «розпихується» зі Львова. 
    За даним фактом виповзає і сама проблема чистоти нашого навколишнього середовища. У нас і так тяжка екологічна ситуація в регіоні, адже зумовлена чорнобильською катастрофою, погіршена «чадом» від незаконної діяльності з випалювання деревного вугілля,  нашою безкультурністю щодо поводження зі сміттям та недолугістю комунальної служби у вирішенні даної проблеми. А тому добавок до нашого екологічного неблагополуччя ще й чиїхось незрозумілих відходів, утилізовувати які ми повинні за свої кошти громади та ще й нести за це відповідальність, по меншій мірі - несправедливо і підло. Мабуть це така логічна і символічна подяка нам за безгосподарність нашої влади в районі, а можливо і «продаж» інтересів громади  за споконвічні «срібники» кмітливих  ділків, які як не прикро все ж думають за інтереси своїх громад вміло перекидаючи на плечі чужих бюджетів турботу за їхнє сміття.
     Даний факт заактовано та сфотографовано активістами на підставі чого звертаємось до представників влади в районі з публічним запитом на інформацію:
1. Надати пояснення громаді за яких підстав, ці майже 100 тон чужого сміття, опинились на нашому звалищі в с. Лугинки та з чийого дозволу?
2. Які заходи вживані щодо встановлення  виконавців таких несанкціонованих громадою дій, а також і для запобігання її повторення?
 Інформацію просимо надати також публічно на сторінках «народної» газети району "Промінь" та  інтернет виданні "Древлянський кореспондент" .
На фото: Представники групи громадського контролю Ільїна С.Г., Жабуровська В.С.
Голова групи громадського контролю

«Лугинщина –любов моя!», депутат районної ради           Ярошовець С.В.
Попередня новина
Наступна новина