12 жовт. 2016 р.

Міська рада купила сцену у фірми голови райдержадміністрації



Сцену вартістю майже 200 000 гривень Овруцька міська рада придбала у місцевого приватного підприємства  «Виробнича компанія «Металіст», яке належить голові райдержадміністрації Юрію Дивинському.
У міській раді підтвердили “Вголос.zt”, що місто придбало сцену для проведення свят у райцентрі. Спочатку було проплачено аванс у розмірі 93 099 грн, а після отримання замовлення й повну його вартість. Загалом «подарунок» жителям міста обійшовся у 186 198 грн.
Відповідно до інформації Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, одним із власників підприємства «Виробнича компанія «Металіст» є голова Овруцької райдержадміністрації Юрій Дивинський. Серед інших засновників –  дружина голови РДА – Тетяна Дивинська.
Лише за останні три місяці підприємство продало міській раді  урни для сміття та каркас для металевих  лавок на загальну суму майже 100 000 грн.
Відомо, що «Виробнича компанія «Металіст» виготовляє ваговимірювальне обладнання, котли для твердого палива, обладнання для навантаження та розвантаження залізничних вагонів, барж та пароплавів, автомобільні причепи.

джерело: vgolos.zt.ua
Попередня новина
Наступна новина