26 жовт. 2016 р.

ПОЛІЦЕЙСЬКІ ЗАТРИМАЛИ 5 НЕЛЕГАЛЬНИХ БУРШТИНОШУКАЧІВ

26 жовтня близько 5.00 в Овруцькому районі поліцейські виявили групу чоловіків, які за допомогою мотопомпи намагалися розмивати ґрунт та видобувати бурштин. Їх було затримано, вилучено техніку та пристосування для незаконного видобутку. Розпочато кримінальне провадження.
Працівники поліції під час рейду місцями можливого видобутку «сонячного каміння» помітили невідомих у Сирницькому лісництві неподалік с. Дуби. Під покривом темряви, при світлі ліхтарів, чоловіки намагались видобувати бурштин, використовуючи для цього мотопомпу та розмиваючи ґрунт.
Поліцейські затримали п’ятьох нелегальних старателів. Як з’ясувалось, усі вони – жителі Рівненської області віком від 23 до 39 років.
З місця події працівники слідчо-оперативної групи Овруцького відділення поліції вилучили мотопомпу, пожежні рукави та підхвати.
Відомості про подію внесено до Єдиного реєстр досудових розслідувань за ч. 3 ст.15 (Замах на злочин) та ч. 2 ст. 240 (Порушення правил охорони або використання надр).
Незаконне видобування корисних копалин карається як штрафом, так і  обмеженням чи позбавленням волі на строк до 3 років.
Джерело: npu.gov.ua
Попередня новина
Наступна новина