21 вер. 2016 р.

НА ОВРУЧЧИНІ ПОЛІЦІЯ ПРИПИНИЛА ВИДОБУТКУ БУРШТИНУ (ФОТО)

Чотирьох копачів-нелегалів з Київщини та сусіднього району Житомирщини уночі 21 вересня затримали працівники Управління захисту економіки ДЗЕ Нацполіції та Овруцького відділення поліції ГУНП. З нелегальної копальні вилучено специфічне обладнання для незаконної діяльності. Розпочато кримінальне провадження.
Близько 2 години ночі у лісовому масиві поблизу с. Селезівки Овруцького району правоохоронці помітили осіб, діяльність яких вказувала на видобуток надр.
Як з’ясувалося, четверо чоловіків, серед яких один житель Київської області, інші – з Олевського району Житомирщини, віком від 19 до 37 років, організували нелегальну бурштинову копальню.
Сонячне каміння видобували, розмиваючи ґрунт за допомогою спецобладнання. З місця події правоохоронці вилучили 2 потужні водяні помпи з дизельним двигуном, 10 пожежних рукавів та 2 автомобілі УАЗ.

Для подальшого з’ясування обставин старателів разом з вилученимиавтівками та оснащенням було доставлено до Овруцького відділення поліції.
Відповідна інформація внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст.2 ст.240 (Порушення правил охорони або використання надр) Кримінального кодексу України. Розпочато кримінальне провадження.
Робота правоохоронців з протидії та попередження незаконного видобутку корисних копалин, у тому числі й бурштину, на Житомирщині триває.
Джерело: npu.gov.ua Відділ комунікації поліції Житомирської області
Попередня новина
Наступна новина