16 вер. 2016 р.

Спільний проект ЄС/ПРООН “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду”з...

13 вересня 2016 року в приміщенні Лугинської районної ради відбулося засідання Форуму Місцевого Розвитку Лугинського району в рамках реалізації третьої фази спільного проекту ЄС/ПРООН “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду”. На засіданні Форуму було заслухано інформацію керівників організацій громад про роботу, проведену в рамках реалізації проекту МРГ.
Після проведення Форуму відбулися заплановані підсумкові збори громадської організації жителів Лугинської селищної ради «Земля Лугів» по завершенню мікропроекту громади «Інноваційні енергоефективні заходи в дитячому садочку в смт Лугини. Реконструкція центрального опалення з встановленням піролізного котла на твердому паливі та заміна вікон» та урочисте відкриття об’єкту. Участь у відкритті взяли : перший заступник голови Житомирської обласної ради Володимир Ширма , голова Лугинської районної ради Петро Мельник , голова Лугинської районної державної адміністрації Василь Чиж, Лугинський селищний голова Анатолій Шахматов , заступник голови Лугинської районної ради, координатор Проекту в районі Олександр Губарець , координатор Проекту в Житомирській області Георгій Федорук та учасники Форуму.
Актив громади після проведення опитування домогосподарств населеного пункту підготував мікропроектну пропозицію (заявку на отримання гранту) «Інноваційні енергоефективні заходи в дитячому садочку в смт Лугини. Реконструкція центрального опалення з встановленням піролізного котла на твердому паливі та заміна вікон». Загальна вартість проекту – 446 520,00 грн. Внески сторін: ЄС/ПРООН – 331 845,00 грн., ГО «Земля Лугів» – 23 012,00 грн., бюджет селищної ради– 92 200,00 грн. В рамках реалізації даного проекту, було проведено модернізацію системи опалення з встановленням піролізного котла ARS 150 BM, опалювальних радіаторів Purmo, насосів, баку розширувального круглого та заміну 10 вікон в приміщеннях садочку .

Попередня новина
Наступна новина