29 вер. 2016 р.

ОБЕЗВОДНЕННЯ МІСЬКОГО СТАВУ МОЖЕ ПРИЗВЕСТИ ДО МАСОВОГО МОРУ РИБИ.

На цьому тижні підняв тривогу державний інспектор рибохорони Сергій Кумаринець. За декілька днів поспіль через утворений отвір у нижній частині шлюзних заставок греблі міського руслового ставу на річці Мика витекла велика кількість води. Її рівень впав на 1000 мм від верхньої відмітки плеса.
Є велика ймовірність, що у разі подальшого падіння обсягів води у водоймі, яка на 90% заросла рослинністю, через брак кисню почнеться тотальний мор ставкових біоресурсів. Така екологічна катастрофа спіткала цю водойму вже двічі у попередні роки.
Голова Радомишльської райдержадміністрації Володимир Тетерський терміново скликав районну комісію з водних ресурсів.
Комісія з виїздом на місце оглянула гідроспоруду та шлюзне обладнання руслового ставу, визначила причини падіння обсягів води у водоймі. Наразі вирішено викликати орендаря водойми для проведення термінового ремонту пошкодженого шлюзного обладнання, що унеможливить витік води.
Нагадаємо, що міський русловий став на річці Мика перебуває в оренді в ТОВ «Інтеррибгосп». Водойма не доглядається, заросла рослинністю, орендар не зариблює неї та не вирощує риби, як того вимагають договірні зобов’язання.
Джерело: radomyshl.info
Попередня новина
Наступна новина