4 вер. 2016 р.

Віталій Журавський - реінкарнація

“Дістало” чи не дістало, але надія є? Віталій Журавський - реінкарнація

Щоб хто не думав про Віталія Журавського, але однозначно можна сказати, що він особистість по доброму вперта, боєць. Боєць того видимого і не видимого фронту,  навіть не фронту  - війни, де йде битва за електорат.

Попри всі негаразди він буде повертатися на нашу малинську землю і, до того ж,  в ролі одного з фаворитів передвиборчих перегонів.
Його ідея-фікс - депутатське крісло в верховній раді, і його особливість - не заводити тісної дружби з міцевим владиками, та не втягуватися в ту ж таки місцеву возню. Та, здається, і місцеві “пиріжки” у вигляді якогось дрібного бізнесу не цікавлять. Що і як, всі його сподівання на “піднебесні” потоки.

От, здавалося б, їзда в “євроконтейнері”, невдача 2014 року могла надломити людину, та ні - він відпочивав та набирався сил, а при цьому зрозумів - дістало! Віталія все “Дістало!”

“Дістало” - це новий формат, нова технологія, нова “громадська” організація.
“Дістало” - це технологічний проект під Віталія Журавського, з чистого листа.

Після невдачі 2014 року було підчищено персональні сторінки Віталія Журавського в соціальних мережах та й геть він щез із медіапростору, от тільки було засвітився в Житомирі на зборах Опоблоку.

Тепер от майте - “Дістало”!

“Дістало” технологічно пішло партизанським рейдом по тилах.

Майже повна відсутність інформації в мережі інтернет - тільки рідкі викиди потрібного контенту задля створення асоціативного ряду: Журавський та Дістало - Команда.

Технологія стара як світ, але у виконанні нового покоління. Поки реальні та гіпотетичні конкуренти сплять він вже працює. Зайвий розголос може сполохати кого не потрібно, та відтяти бажаної фори - тому і тактика партизанського наскоку, та підпільних листівок та “тихих” газет. Там, сям робота робиться, і конкуренти не дратуються…
Чи ж не дарма наш край звуть краєм партизанської слави?

От тільки чомусь політтехнолог один дуже вгодований, той що наче активіст і який переживає за сільську бідноту, збиває потрібні асоції з потрібного ритму - ну дуже диссонує з стражденним людом!
Але видно, що однією своєю статтю може вплинути на малинську освіту, бо така вже вона маленька проти нього... І таки ж додавили!Ще один професійний “переживальник” за народ - Євгеній Єфименко, який наче голова Житомирської обласної організації “Дістало”, і який наче працює в PTG (Political Technology Group) – группа компаний по обеспечению всестороннего политического консалтинга.
Ось він, красень, головний дісталовець області!

Який, киянин, член партії БПП, на виборах 2014 року щось загубив в Сєвєродонецьку… Чи ще й досі член партії Порошенка?
Як тут не згадати бепепешні полоски та таких же технокандидатів у пана Журавського?


Такі гарні хлопці, що й гріх не згадати про “молоду команду” Черновецького та пряме відношення до неї Віталія Станіславовича під час роботи в київській мерії. Славні часи були!

Будемо і надалі спостерігати, які козирі та політтехнологічні фортелі буде діставати з рукава “Дістало” крім облагорожування малинських стовпів.
Іван ФРАНЦ
Попередня новина
Наступна новина