27 вер. 2016 р.

Перезавантаження президії Житомирської обласної ради

Під час 6-ї позачергової сесії обласної ради 7-го скликання депутати обрали нового керівника обласної ради. Новим головою обласної ради став Володимир Ширма. За його кандидатуру віддали свої голоси 43 депутати з 44-х, які голосували.
Після обрання Володимир Ширма подякував усім депутатам за підтримку його кандидатури.
«Дякую усім хто проголосував за мене і тим, хто не голосував. Працюючи на посаді першого заступника, я відчув, яка це нелегка робота, і яка це величезна відповідальність – відповідальність перед жителями області та перед депутатами. Ми налагодимо співпрацю з усіма фракціями, адже усіх нас обирали люди. Усі спірні питання ми вирішуватимемо разом і будемо приймати консолідовані рішення», - звернувся до депутатів Володимир Ширма.
 Обрали нових заступників голови Житомирської обласної ради: Сергія Крамаренка від Радикальної партії – першим заступником, Максима Вілівчука від «Свободи» - заступником.

Результати голосування оголосили після 22.00.

«Взяли участь у голосування 45 депутатів, кількість голосів, поданих за кандидата – 45, вважати обраним першим заступником голови обласної ради Крамаренка Сергія Михайловича», - повідомив голова лічильної комісії Юрій Довгополий.

43 депутати з 49 присутніх підтримали проект рішення про обрання Крамаренка першим заступником голови обласної ради. Після цього Сергію Караменку присвоїли 5 ранг службової особи місцевого самоврядування, а він зачитав присягу службовця.

 «Взяли участь у голосування 45 депутатів, кількість голосів, поданих за кандидата – 45, вважати обраним заступником голови обласної ради Вілівчука Максима Олександровича», - оголосив голова лічильної комісії.

За проект рішення про обрання Вілівчука заступником голови облради проголосували 41 депутат з 49 присутніх. Максиму Вілівчуку теж присвоїли 5 ранг посадової особи місцевого самоврядування.

Попередня новина
Наступна новина