28 вер. 2016 р.

Депутати підтримали дві кандидатури на голову Олевської РДА

Депутати Олевської районної ради просять Кабінет Міністрів України призначити головою райдержадміністрації олевчанина
22 вересня депутати районної ради терміново зібралися на позачергову сесію з метою публічного обговорення кандидатів на посаду голови Олевської РДА, яка віднедавна стала вакантною.
Два десятки депутатів, які безпосередньо взяли участь у засіданні, неодноразово наголошували на необхідності підтримати своїх земляків аби захистити район від «чужинців», які, на їх думку, не спроможні належним чином налагодити двосторонній зв'язок «влада-громада», а йдуть лише з однією метою – збагатитися. Актуальна дана проблема на фоні видобутку бурштину та інших корисних копалин, за рахунок яких намагаються збагатитися різноманітні політичні та кримінальні клани.
Заслухавши та обговоривши кандидатури для участі в конкурсі на заміщення вакантної посади, а саме: Котвицького Леоніда Петровича – керівника апарату райдержадміністрації та Осипчука Якова Миколайовича – Кам’янського сільського голову, які є жителями району та відповідають умовам для участі в конкурсі.
Підтримавши обидві кандидатури переважною більшістю голосів, депутати за підписом голови райради Віктора Троца направили рішення до Кабінету Міністрів України, Комісії з питань вищого корпусу державної служби для врахування позиції районної ради при проведенні конкурсу.
Станом на 26 вересня повний пакет документів на Котвицького Леоніда та Осипчука Якова зареєстровані. Конкурс проводиться о 10.00 3 жовтня 2016 року за адресою: м. Київ, вул. Прорізна, 15.
За збігом обставин, під час прийняття рішення на сесії Олевської районної ради не був присутній перший заступник голови райдержадміністрації Дмитро Лазаренко, який також є кандидатом на посаду голови Олевської РДА.
Джерело: olevsk.com.ua
Попередня новина
Наступна новина