27 вер. 2016 р.

Мажоритарники Житомирщини зареєстрували 113 законопроектів

Шість народних депутатів, яких було обрано до Верховної Ради України у одномандатних виборчих округах Житомирської області, у першому півріччі 2016 року зареєстрували 113 законопроектів, усі законопроекти розроблялись у співавторстві з іншими народними обранцями. Лише 24 із 113 законопроектів були розроблені у комітетах*, до яких входять нардепи. 
Найактивнішим був Олександр Ревега, депутатська фракція партії «Блок Петра Порошенка», у перших двох кварталах розробив у співавторстві 38 законопроектів, 6 з яких відносяться до відання комітету з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства*, членом якого він є.
Другий показник законопроектної активності мають 2 депутати:
Борислав Розенблат (член фракції партії «Блок Петра Порошенка»), яким було подано 19 законопроектів, розроблених у співавторстві з іншими нардепами. П’ять з цих законопроектів розроблені у комітеті*, до складу якого входить народний обранець (комітет з питань промислової політики та підприємництва).
Та Павло Дзюблик,  фракція партії «Народний фронт»,  у І півріччі 2016 року розробив 19 законопроектів, усі у співавторстві. Двоє з цих законопроектів відносяться до комітету* з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, членом якого він є.
Третій показник законопроектної активності – у Віктора Развадовського (члена депутатської групи «Воля народу»), яким у співавторстві було розроблено 16 законопроектів, 5 з яких відносяться до комітету* з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності, членом якого він є.
Та у члена депутатської групи «Воля народу» Володимира Литвина, який теж розробив 16 законопроектів, усі – у співавторстві, п’ять з яких відносяться до комітету* з питань науки і освіти.
Володимиром Арешонковим, членом фракції партії «Блок Петра Порошенка» у період з січня по червень 2016 р. було подано 5 законопроектів, один з яких відноситься до комітету* з питань Регламенту та організації роботи ВРУ, членом якого він є.

Джерело: oporaua.org
Попередня новина
Наступна новина