27 серп. 2016 р.

Форум, що дає старт новому навчальному року

Початок навчального року для  освітян   знаменується серпневою педагогічною конференцією, що дає можливість поспілкуватись з колегами, обмінятися думками та обговорити проблеми навчального процесу на рік наступний.

 25 серпня 2016 року освітяни Малинського району зібралися у великій залі райдержадміністрації аби підвести підсумки 2015-2016 навчального року та з новими силами увійти у рік 2016-2017.  За багаторічну працю на педагогічній ниві  подякували колегам, які цьогоріч вийшли на заслужений відпочинок.
 Також на конференції відзначено учасників обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року» та призерів і переможців конкурсів і виставок обласного рівня.
 Вітаючи педагогів з початком нового навчального року заступник голови райдержадміністрації, Володимир Сивко зазначив про те, що спільними  зусиллями влади та депутатського корпусу вирішено питання 100%  пільгового підвозу вчителів і учнів до навчальних закладів району. Із районного бюджету цьогоріч виділено майже 90 тис. грн. для функціонування пришкільних таборів та 107 тис. грн – на придбання путівок в оздоровчі заклади для дітей пільгових категорій. Вперше за останні роки до району спрямовано субвенцію обласного бюджету в сумі 150 тис. грн, левова частка якої задіяна для зміцнення матеріальної бази закладів освіти.  450 тис. грн. із районного бюджету як співфінансування у співвідношенні 30/70  вирішено використати для придбання шкільного автобуса. Адже парк шкільних автобусів не поповнювався у районі з 2012 року.
 Учасники конференції оплесками зустрічали  вихованців Малинівського НВК, які натхненно вітали присутніх у залі. 
Попередня новина
Наступна новина