26 серп. 2016 р.

Нововелідницька Сільська Рада Центр

З метою повноцінного проведення роз’яснювальної роботи щодо впровадження на Овруччині адміністративної реформи Юрій Дивинський, голова адміністрації, завітав на чергову сесію до Нововелідницької сільської ради.
З великою цікавістю керівник району заслухав усі питання порядку денного, серед яких –  перерозподіл бюджету, земельні питання, готовність шкіл та дитячого садочка до нового навчального року.
Та найбільше пожвавлення у залі виникло під час обговорення питання децентралізації, бо ж, як відомо, варіантів об’єднання до цього часу розглядалося декілька. Звичайно ж, Нововелідницька сільська рада й чисельно, й територіально одна з найбільших у районі, тому не дивним прозвучало бажання, щоб центром однієї з громад стали Нові Велідники.
«Мене насправді дивує позиція «вичікування», - зауважив голова адміністрації Юрій Дивинський. – Зрозуміло, що нова справа вимагатиме певних зусиль і, скоріше за все, це викликає певні побоювання і небажання проявляти ініціативу, однак за громадами – майбутнє, і гальмувати прогресивні починання ми не маємо права».
 Юрій Сергійович вкотре наголосив на основному завданні реформи віддати можливість розпоряджатися заробленими коштами на місцях, вчитися мудро і ефективно господарювати на своїй землі, модернізовувати інфраструктуру тощо. За наслідками обговорення прийнято рішення продовжити роботу із вивчення думки населення і наразі дати добро на об’єднання. Зрештою не слід забувати, що громада має бути самодостатньою і спроможною не лише утримувати соціально-адміністративну структуру, а й впевнено розвиватися. Рішення про об’єднання має бути не лише добровільним, а й виваженим і обґрунтованим.
Попередня новина
Наступна новина