27 серп. 2016 р.

Незаконна оренда понад 60 га земель вартістю понад 1 млн. грн.

На Житомирщині за втручання прокуратури повернуто з незаконної оренди понад 60 га земель лісового фонду вартістю понад 1 млн. грн.

Позов Коростишівської місцевої прокуратури в інтересах держави до Брусилівської райдержадміністрації, ТОВ «Нива» про визнання недійсною додаткової угоди та зобов’язання повернути земельні ділянки лісового фонду загальною площею 61 га, задоволено у повному обсязі.
Установлено, що у 2009 році на підставі неправомірного розпорядження голови Брусилівської райдержадміністрації, продовжено строк дії договору оренди земельних ділянок лісового фонду загальною площею 61 га, укладеного із ТОВ «Нива».
Зокрема, на час підписання додаткової угоди до договору оренди землі для ведення лісового господарства Брусилівська райдержадміністрація не була наділена необхідними повноваженнями. Відтак, правочин вчинено всупереч вимогам Земельного та Лісового кодексів України.
Такі правопорушення стали підставою для звернення місцевої прокуратури в інтересах держави до суду, який підтримав позовні вимоги та прийняв рішення про припинення незаконної оренди.

Прес-служба прокуратури Житомирської області
Попередня новина
Наступна новина