27 серп. 2016 р.

Житомирщина посіла 19 місце в Україні за результатами ЗНО.


Складний і знервований час здачі зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) вже минув і вчорашні випускники шкіл визначилися з ВНЗ. А ми вирішили порівняти результати ЗНО молоді Житомирської області з показниками інших регіонів країни і в цілому по Україні.

Але спочатку про безумовних лідерів оцінювання.
Максимальні 200 балів отримали в нашій області сім осіб, причому двоє з них закінчили школу ще кілька років тому! Катерина Іванова – випускниця минулих років з Бердичева, отримала вищий бал з біології, Максим Лесик – випускник Бердичівського міського ліцею №15 — з англійської мови, Тетяна Ященко – випускниця минулих років з Коростеня – з української мови та літератури, Богдан Остропилец – випускник Житомирської школи №19 – з хімії, Богдан Дрозд – випускник школи №36 імені Я. Домбровського – з історії України, Ярослав Ковальчук – випускник житомирського ліцею при ЖДТУ – з фізики і Онишко Ірина – випускниця Коростишівської гуманітарної гімназії №5 – з англійської мови.
Сподіваємося, що кожен із них вступив до ВУЗу, про який мріяв.

Якщо говорити про те, як наша область виглядає на фоні інших областей україни, включаючи Київ (всього 25 адміністративних одиниць), то за результатами ЗНО ми займаємо не найпочесніше 19 місце.
Найкращі результати по Україні – в Києві,а також у Львівській та Харківській областях. В Житомирській області — лідери по більшості предметів випускники шкіл м. Малина і в Малині ж найменше не здали ЗНО — від 3 до 6% в залежності від предмета.
Джерело: ztnews.com.ua
Попередня новина
Наступна новина